CZ EN
Rychlý kontakt: +420 596 515 202 | info@kabedex.cz

Certifikace:

Společnost KaBeDeX spol. s r.o. je nositelem certifikátu ISO 9001:2015 pro systém managementu jakosti vydaného firmou Bureau Veritas Certification.

Administrace


Profil společnosti

Firma KaBeDeX spol. s r.o. je obchodní organizace, která byla založena v roce 1992 jako ryze česká firma se 100% podílem českého kapitálu. Hlavní činnost naší společnosti spočívá v nákupu, skladování a prodeji hutních výrobků, spojovacího materiálu, náhradních dílů pro důlní a povrchové stroje, vrtné techniky a OCTG a to na bázi velkoobchodu i maloobchodu.


Rozsahem své obchodní činnosti pokrýváme oblast České a Slovenské republiky, Rumunska, Polska, Slovinska a Ukrajiny, přičemž kontinuálně expandujeme i na další evropské a asijské trhy. Nejvýznamnějšími odběrateli jsou především podniky v oboru strojírenství, hutnictví, těžebního průmyslu, ale i střední a drobné podnikatelské subjekty.


Naše společnost zaručuje vysokou kvalitu dodávaného zboží a jejich plnou shodu s tuzemskými a zahraničními normami. Jsme majiteli certifikaci ISO 9001: 2015 vydanou Bureu Veritas Duality International. Rovněž mnohé z dodávaných výrobků jsou certifikovány Technickou laboratoří Opava.


Sledováním aktuálního vývoje na trhu a individuálním přístupem k potřebám našich zákazníků si chceme i v budoucnosti udržet přední místo mezi dodavateli námi nabízených komodit.